logo_interalogo_interalogo_interalogo_intera
  • O NAMA
  • NOVOSTI
  • PROJEKTI
  • USLUGE
    • Training HUB
      • CNC
      • IT edukacije
      • Poslovne edukacije
      • Autodesk Trening Centar
    • Poslovno okruženje
      • Uredi
      • Dvorane
      • IT učionice
    • Poslovni inkubator
    • Coworking prostor
    • iLab
    • Moja praksa
  • KONTAKT
Hrvatski
✕

Virtualni ženski poduzetnički centar www.poduzetnica.hr predstavlja digitalnu platformu za promociju i unaprjeđivanje poslovne aktivnosti poduzetnica te ima za cilj potaknuti razmjenu znanja, tehnologija, inovacija i ohrabriti žene na poduzetnički pothvat. Ovaj centar je prvi takve vrste ne samo u Hrvatskoj nego i u jugoistočnoj Europi. U ožujku ove godine organizirali su iznimno uspješan Kongres samozaposlenih žena poduzetnica, čiji je cilj bio osiguranje razmjene iskustava, stvaranje poslovnih kontakata, povezivanje i unaprjeđenje poslovne mreže poduzetnica, kako bi im pristup i opstanak na tržištu bio što kvalitetniji, a put do uspjeha što izvjesniji (video s Kongresa možete pogledati na sljedećem linku: https://goo.gl/mxUTpH).

INTERA Tehnološki Park kroz svoj cjelokupan rad veliku pozornost pridaje promociji i razvoju ženskog poduzetništva o čemu svjedoče brojni uspješni projekti u prethodnom periodu.

Od samih početaka djelovanja Virtualnog ženskog poduzetničkog centra, INTERA Tehnološki Park je partner na zajedničkom promicanju poduzetništva u BiH i Hrvatskoj. Upravo zato se u petak 30.6.2017. godine u 11 sati organizira press konferencija na kojoj će se predstaviti aktivnosti Virtualnog ženskog poduzetničkog centra, ali najaviti i drugi po redu Kongres poduzetnica jugoistočne Europe koji će se održati u Zagrebu, 8.3.2018. godine. Okupljenima će se obratiti Sanela Dropulić, voditeljica Virtualnog ženskog poduzetničkog centra, Adisa Tufo, direktorica i vlasnica tvrtke Cipsistemi iz Sarajeva i Goran Dodig, CFO INTERA Tehnološkog Parka.

„Snaga ženskog poduzetništva u Hrvatskoj i jugoistočnoj Europi zorno je iskazana i tijekom našeg prvog Kongresa ove godine u Zagrebu s kojeg je odaslana poruka zajedničkog djelovanja poduzetnica radi učinkovitog tržišnog nastupa, nerijetko i udruženog s više adresa i iz različitih država. Žensko je poduzetništvo postalo iznimno značajan zamašnjak gospodarstava jugoistočne Europe, a zanimljiva je činjenica da su hrvatske poduzetnice liderice u regiji po gospodarskim aktivnostima, projektima i obrazovanju. Kongres poduzetnica 2018. organiziramo s ciljem još više potaknuti na zajednički rad i suradnju žene u poduzetništvu radi rasta i razvoja gospodarstava čije smo konstruktivni dio“ – kazala je u povodu predstavljanja suradnje s INTERA Tehnološkim Parkom Sanela Dropulić, voditeljica Virtualnog ženskog poduzetničkog centra.

Vidimo se na još jednoj poduzetničkoj inicijativi namijenjenoj Vama, ženama poduzetnicama!

Povezane vijesti

2. February 2026.

Prvi Global Game Jam u Mostaru: 48 sati razvoja videoigara i timskog rada 


Saznaj više
30. January 2026.

Global Game Jam 2026 Mostar


Saznaj više
29. January 2026.

Otvoren poziv za SEA – Start-up & Entrepreneurship Academy | Prijave do 9. veljače 2026.


Saznaj više

INTERA Tehnološki Park, Mostar

Bišće Polje bb, 88000 Mostar

Korisni linkovi

Code Hub
CROWN
Digital Nomads Herzegovina
Mentorska platforma

Radno vrijeme

Ponedjeljak – Petak:

08:00 – 16:00

 

Kontakt podaci

Telefon: +387 36 327 972

E-mail: info@intera.ba

© 2021 INTERA Tehnološki Park Mostar. Sva autorska prava na sadržaj su zadržana.